כמה (11) עובדות, עלי, שאולי אתם לא יודעים


שמי מירי אגסי. הבלוג (הישן) BEADWORK הוא שלי.

במסגרת שינויים רבים שעשיתי בכמה נושאים הרלוונטים לחיי, החלטתי שהגיע הזמן לעבור לבלוג בפלטפורמה של WIX. גם זה שינוי. מבורך אני מקווה.. גם אם בינתיים הכל הולך לי "בקושי"...

ובכל זאת, כדי שתכירו אותי אני משתפת אתכם גם כאן, בבלוג החדש, לא בגחמה של רגע, בכמה עובדות חשובות מאד, אישיות, אודותי.

בחירת העובדות נעשתה קצת באימפולסיביות, קצת בקלילות, ולא מעט מעומק ליבי, "מהבטן".

אז להלן 11 עובדות שבחרתי לספר לכם, שאולי אתם לא יודעים.

1. נורא קל להצחיק אותי. אנשים בטוחים שהם ממש ממש מצחיקים כשהם מספרים לי בדיחה. (כמעט) כל בדיחה, גם אם היא טפשית מצחיקה אותי. :) :) :) :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. שונאת לאחר, תמיד מקדימה. מוצאת את עצמי באופן קבוע מחכה במכונית, בחוץ, כדי לא להיכנס מוקדם מדי..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 3. פעם השתתפתי בסדנת צילום. צילמנו סלפי כל יום משך כחודש. רוב התמונות שלי נראו ככה:

Miri Agassi - selfie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. אני כל כך אוהבת ספרי מתח ואימה. במיוחד את אלה של סטיבן קינג. יש לי אוסף של ספריו.. (עוד מישהו? אשמח לשמוע על עוד מעריצים)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. מכורה לסדרות. עכשיו רואה את ג'סיקה ג'ונס. מעריצה אותה. בפעם הבאה, ביום בו בפייסבוק אנחנו משנים את תמונות הפרופיל שלנו לתמונה של סלב שאנחנו דומים לו - אשים את התמונה של ג'סיקה.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. משהו קטן אבל ממש חשוב.

נעלים.

לצערי, לא יכולה ללכת בנעלי עקב בגלל בעיות גב. אז מחזיקה נעלי עקב יפות בארון עליהן לפחות כיף לי להסתכל..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 7 ובכלל ההנאות הגדולות עבורי הם הדברים הקטנים, קטנטנים, יומיומיים.

מפלי מים מדהימים וקרחונים יפיפיים אני שוכחת ברגע שחזרתי מטיול נפלא.

מה שמפליא אותי באמת, אלו הדברים הקטנים. כמו למשל, הווילון המדליק שמצאתי לחדר האמבטיה שמעלה לי את מפלס מצב הרוח כל בוקר מחדש. תודו שהוא מקסים.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. עדיין משפיעים עלי משפטים חכמים. כבר לפני המון שנים הייתה לי מחברת צהובה בה רשמתי את מה שדיבר ללבי. גם היום יש לי SKETCHBOOK, בו אני רושמת את הדברים ומציירת.

כאן רשמתי כמה משפטים מרתקים של פרידה קאלו.

תרגום חופשי: "...חשבתי שאני האדם הכי מוזר בעולם, אבל אז חשבתי שיש כל כך הרבה אנשים בעולם. מוכרחה להיות מישהי בדיוק כמוני שחשה זרה ומוזרה כמוני. הייתי מדמיינת אותה, מדמיינת שהיא אי שם חושבת וחשה בדיוק כמוני.

טוב, אני מקווה שאם את נמצאת אי שם וקוראת את הדברים האלו ויודעת שכן, זו אמת, אני כאן ואני מוזרה בדיוק כמוך... פרידה קאלו"

I used to think I was the strangest prerson in the world but then I thought there are so many people in the world, there must be someone just like me who feels bizarre in the same ways I do. I would imagine her, and imagine that she must be out there thinking of me too. well, I hope that if you are out there and read this and know that, yes, it is true i am here, and i am just as atrange as you... FRIDA KAHLO

הציור במחברת הוא שלי.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 9. לפעמים אני חוטאת ברקמה..

Miri Agassi - embroidery

Miri Agassi - embroidery

Miri Agassi - embroidery

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. מרכז עבודתי, (חוץ מהיותי גרפולוגית) הם עיצוב ועשיית תכשיטים. זו ללא ספק אובססיה רצינית שלי. הטכניקה שאני משתמשת בה היא חריזה בחוט ומחט. היא מחייבת תנועות שחוזרות על עצמן. החרוזים קטנטנים. מדובר על עבודה שאני משקיעה בה שעות על גבי שעות ללא הפסק.

Miri Agassi - Beadart

בו זמנית, ולמרות האובססיביות, לא מסוגלת לעשות את אותו התכשיט פעמיים. גם כשמחליטה לעשות תכשיט זהה לקודמו, רק במידה גדולה או קטנה יותר, אני לא מתאפקת ומשנה משהו.

Miri Agassi - Beadart

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. לקראת סיום - מיידעת שאני לא שולחת פוסט לאוויר (לאינטרנט) עד שאין לי "טיק", או אם תרצו "קליק" בבטן. הפוסט הזה נכתב פעמיים. בפעם הראשונה ה"קליק" סירב להופיע. אז הוספתי קצת והחסרתי קצת, ועכשיו הוא פה. אז אני משחררת את הפוסט ומפרסמת בבלוג.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- זהו בינתיים.

שמחתי לשתף.

ואגב, הכל נכון.. :)

ותודה ליונית צוק הנהדרת שמלווה אותי ועוד קבוצה של בלוגריות בחידוש הכתיבה כאן. היא זו שנתנה את הרעיון לפוסט הזה.

הפוסט המקורי נכתב בבלוגר באפריל השנה 2017. היו לו המון תגובות שמאד שימחו אותי. מכיוון שאני לא יכולה להעביר את התגובות לכאן, אשמח אם תגיבו, שוב, אפילו במילה..

#יצירתיות #יצירה #מירי #רקמה #BEADART

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
FOLLOW ME
SEARCH BY TAGS
FEATURED POSTS
INSTAGRAM
BLOG5
BLOG5

press to zoom
STICK WITH IT4
STICK WITH IT4

press to zoom
STICK WITH IT3
STICK WITH IT3

press to zoom
BLOG5
BLOG5

press to zoom
1/3
ARCHIVE